You are currently viewing Jazdy doszkalające kat B

Jazdy doszkalające kat B

Nie czujesz się pewnie za kierownicą?

Zapisz się na jazdy doszkalające na kat. B

Jazdy doszkalające – skorzystaj już dzisiaj! Chociaż kurs na prawo jazdy kat. B obejmuje 30 godzin zajęć praktycznych, dla wielu osób to za mało. Aby czuć się pewniej za kierownicą, a co za tym idzie – zwiększyć szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie – niektórzy potrzebują więcej czasu. Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach Kursantów – ośrodek Lubelska Jazda OSK PILOT proponuje jazdy doszkalające. Pomożemy Ci nauczyć się jeździć i zdać egzamin.
 

Dodatkowe godziny jazd doszkalających w OSK Lubelska Jazda to świetna opcja dla osób, które nie czują się pewnie za kierownicą. Nie wszystkim wystarcza 30 godzin zajęć i jest to całkowicie normalne. Nie przejmuj się, jeżeli po odbytym kursie wciąż boisz się wsiąść za kierownicę — zapisz się na jazdy doszkalające w OSK Lubelska Jazda, by zwiększyć swoje szansę na bezstresowe zdanie egzaminu i pozytywny wynik.

Egzaminy na prawo jazdy niestety nie należą do najłatwiejszych, dlatego warto skorzystać z dodatkowych lekcji. Wprawę w kierowaniu pojazdami nabywamy przez doświadczenie, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że dla niektórych 30 godzin to za mało, by poczuć się pewnie za kierownicą. Każdy kierowca musi znać przepisy ruchu drogowego, by jeździć pewnie, nie stwarzając zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jazdy doszkalające to świetny pomysł, by doszlifować swoje umiejętności, tym bardziej że wciąż będziemy mieć obok siebie instruktora.

Podczas jazd doszkalających, instruktor często wskazuje tak zwane punkty krytyczne, podczas których często oblewane są egzaminy. Może również pomóc, jeżeli mamy konkretny problem z wykonaniem danego manewru. Dodatkowe lekcje sprawią również, że kursant lepiej pozna miasto, co jest bardzo przydatne podczas egzaminu. Można więc śmiało powiedzieć, że jazdy doszkalające to świetna inwestycja, która z pewnością zakończy się sukcesem.

W OSK Lubelska Jazda możecie skorzystać z pakietów lub pojedynczych godzin! Zapraszamy do kontaktu!

Cena jazd doszkalających kategorii B (*ceny obowiązują od 1 marca 2023):
  • 1 godzina – w języku polskim DLA KURSANTÓW NASZEGO OŚRODKA –   100 zł
  • 1 godzina – w języku DLA KURSANTÓW SPOZA NASZEGO OŚRODKA – 120 zł

Pakiety godzin jazd doszkalających kat. B dla Kursantów z naszego ośrodka przy płatności jednorazowej „z góry”

  • Pakiet 6 godzin – 550 zł oszczędzasz 50 zł
  • Pakiet 10 godzin – 900 zł oszczędzasz 100 zł
  • Pakiet 16 godzin – 1400 zł oszczędzasz 200 zł